Staňte se naším obchoďákem a nebudete litovat!

Obchodování s BOZP a PO je specifické především v tom, že člověk prodává produkt, který zaměstnavatelé potřebují, protože je ze zákona povinný. Jak takový prodej služeb BOZP vypadá? A jaké je to v našem týmu obchoďáků?

Úkolem našich obchoďáků je jezdit na schůzky s našimi klienty a ukázat jim, co vlastně Extéria dělá a nabízí. Schůzky vždy domluví osobní asistentka, takže obchodníci nemusí ztrácet čas navoláváním, a poté už jednají pouze se zákazníkem.

Přečtěte si také: EXTÉRIA přivítala nové obchodní manažery.

Oblast BOZP je jistota

Obchodování s BOZP a PO je velmi specifické. Oblast BOZP je zákonem daná povinnost pro všechny firmy a OSVČ, která zahrnuje velké množství věcí. Pro zaměstnavatele je tedy výhodnější zajistit si pro BOZP a PO externí firmu, která se o vše důležité postará a popřípadě je i zastoupí u možné kontroly. Naši obchodníci tedy prodávají produkt, po kterém se zákazníci sami poptávají a hledají jej.

Jaké to je být naším obchoďákem?

Každý týden probíhají na centrále Extéria pravidelná setkání s našimi obchoďáky, kde probíráme novinky, úspěchy a také řešíme, co je potřeba udělat dál. Každá porada se vede ve velmi přátelském duchu a zpříjemňují ji dobroty a dobrá káva. Rozhodně se nejedná o dlouhá a nudná sezení, ale naopak o podnětná a mnohdy zábavná setkání.

Otevřenost, důvěra a upřímnost jsou pro nás ve spolupráci velmi důležité, a tak se právě během porad snažíme budovat přátelské vztahy. Ostatní obchodníci nejsou konkurence, jsou to parťáci, kteří si navzájem pomáhají a radí.

Kdykoliv se vyskytne nějaký problém, snažíme se jej bez prodlení vyřešit či našim obchoďákům poradit. Na týdenních poradách se řeší vše, co se za týden událo – všechny úspěchy, neúspěchy a poznatky i kuriozity z terénu.

Zaujala vás práce v oboru BOZP a PO? Přidejte se k nám!

Zaujala Vás práce u nás? Ocenil/a byste předání know-how a neustálou oporu ze strany zaměstnavatele? Chcete být součástí fungujícího týmu a cítit se mezi kolegy dobře?

Odstartujte svou kariéru v oboru, který je daný zákonnou povinností. Ozvěte se nám na e-mail: personalni@exteria.cz, přiložte svůj životopis a my se budeme případně těšit na pohovoru!

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt