EXTÉRIA přivítala nové obchodní manažery

Společnost EXTÉRIA i v měsíci dubnu s radostí přivítala do svých řad nové obchodní manažery, kteří se s fungováním franšízy a poboček EXTÉRIA MARKET seznámili formou vstupního školení. Aby totiž společnost EXTÉRIA mohla svým klientům zajistit opravdu kvalitní služby v oblasti BOZP a PO, je nutné, aby byli obchodníci, kteří s klienty jednají, řádně proškoleni.

Na úvodním školení, které proběhlo na centrále v Ostravě, se obchodní manažeři seznámili pod vedením výkonné ředitelky Ing. Lucie Šimíkové s fungováním celé franšízové sítě EXTÉRIA MARKET, a byli do problematiky bezpečnosti práce a požární ochrany řádně zasvěceni, aby i z nich se stali odborníci na slovo vzatí, a dokázali ušít produkt každému klientovi přesně na míru.

Odměna pro ty nejlepší

Kromě potřebných znalostí a dovedností jsme novým obchodním manažerům nezapomněli představit také odměny v podobě wellness víkendů, tankovacích karet různých hodnot nebo užívání služebního auta Škoda Octavia na celý měsíc zdarma. Právě na tyto odměny se mohou těšit ti nejlepší obchodníci, které firma za jejich snahu náležitě ocení. Každý měsíc tak o tyto motivační odměny soutěží řada skvělých obchodních manažerů poboček EXTÉRIA MARKETŮ.

Staňte se součástí úspěšné franšízové sítě

Nejste spokojeni ve svém současném zaměstnání? Změňte to. Připojte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET, která na trhu funguje úspěšně již 10 let a staňte se odborníkem na BOZP a PO. Pro více informací neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532 a využijte tuto jedinečnou příležitost.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt