V únoru jsme opět předali Škodu Octavii nejlepšímu obchodníkovi!

Jsme rádi, že můžeme i v této době rozdávat druhým radost. Především když vidíme, že si naši obchodníci jdou za svým cílem, ví si rady, nebojí se a nezůstávají pozadu. Jsou jasným důkazem toho, že slovo „nejde“ je opravdu jen slovo. Díky tomu si nejlepší obchodník franchisové pobočky EXTÉRIA MARKET Prahy 9 splnil odměnu v rámci motivační soutěže vyhlášené centrálou sítě EXTÉRIA, a převzal k užívaní Škodu Octavii ZDARMA.

Tato doba je pro mnohé z nás velice omezující, bojí se riskovat, protože neví, co bude za nějakou chvíli. My jsme však vděční, že nám i přes tuto covidovou situaci je umožněno naše vize posouvat vpřed. Zlepšovat se a vyvíjet další služby, které pomůžou nejen klientům, ale i našim pobočkám a obchodníkům plnit své cíle, být rentabilní a dostávat odměny.

Na video z předání vozidla se můžete podívat zde: https://youtu.be/YjTjepgdHcc

Velice gratulujeme obchodníkovi měsíce franchisové sítě Exteria Market, přejeme spoustu najetých kilometrů v novém vozidle a mnoho dalších pravocních úspěchů. Věříme, že tyto skvělé výkony se budou opakovat a odměnu přenášet do dalších měsíců.

Nezůstavej pozadu a zapoj se do soutěže o Škodu Octavii, kterou máme pro tebe připravenou každý měsíc u EXTÉRIA MARKET. Staň se franchisantem nebo obchodníkem a motivuj se s námi. Jedinečná šance jezdit každý měsíc v novém vozidle! Tady vidíš, že obrat ke splnění je reálný.

Pokud i Vás zajímá, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít vlastní pobočku EXTÉRIA MARKET ve svém městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt