U EXTÉRIA MARKETU jezdí obchodník měsíce Škodou Octáviií

Tak jako každý měsíc rozdává centrála Extéria Škody Octavie k užívání, jako motivační odměnu pro nejlepší obchodníky poboček EXTÉRIA MARKET. Ani měsíc duben není výjimkou.

Odměnu v podobě vozidla Škoda Octavia k užívání ZDARMA si splnil obchodník z franchisového EXTÉRIA MARKETU Opava, který opět potvrdil, jak je silným článkem nejen pro tuto pobočku, ale především pro své klienty. Právě oni do něj vkládají důvěru za zajištění bezproblémového a kvalitního provedení služeb BOZP a PO v jejich provozovnách, o které se centrále Extéria vždy postará. Tito klienti se tak nemusí bát, že je nemile překvapí případná kontrola ze strany státních kontrolních úřadů, na kterou by nebyli připraveni.

K úspěchu v této motivační soutěži obchodníkovi měsíce franchisové sítě EXTÉRIA MARKET gratulujeme a přejeme spoustu najetých kilometrů a mnoho úspěchů do dalších měsíců, kdy tato motivační soutěž o vozidla i nadále pokračuje. Může se jí tedy i v následujících měsících zúčastnit každý obchodník franšízy EXTÉRIA MARKET, záleží tak jen na Vás, zda v něm budete jezdit právě Vy!

Nebaví Vás zaměstnání? Nemáte kam růst? Případně chcete mít něco svého? Postavte se na vlastní nohy a začněte podnikat s námi! 

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Pokud chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít svou pobočku EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt