Společnost EXTÉRIA opět ocenila ty nejlepší z nejlepších

Jak už je zvykem, i tentokrát se firma EXTÉRIA zhostila předávání odměn tomu nejlepšímu obchodníkovi pobočky EXTÉRIA MARKETU. O odměnu v podobě auta Škoda Octavia k užívání po celý měsíc zdarma mohou soutěžit všichni obchodníci v rámci soutěže, kterou pořádá centrála společnosti v Ostravě. Tím však odměňování zdaleka nekončí. Obchodní manažeři mohou soutěžit také o tankovací karty v různých hodnotách, které na ně čekají za jejich skvěle odvedenou práci a portfolio spokojených klientů.

Odměna pro toho nejlepšího

Tentokrát se štěstí usmálo na majitele franšízové pobočky v Opavě. Pan Beneš neměl před otevřením pobočky EXTÉRIA MARKETU s obchodem žádné zkušenosti, vše se naučil až díky školícímu systému EXTÉRIA Akademie. Kromě toho, že jako franšízant zajišťuje chod své pobočky, funguje také jako obchodní manažer a sám vyjíždí za klienty do terénu. Je tak jasným důkazem toho, že pro své klienty dělá maximum a svou odměnu si právem zaslouží.

Pořádáním soutěží a rozdáváním cen se firma EXTÉRIA snaží své spolupracovníky neustále motivovat a za jejich kvalitně poskytované služby v oblasti BOZP a PO je náležitě odměnit. Ve výsledku je tak spokojena nejen centrála a obchodní manažeři, ale především klienti, kteří si pochvalují zejména zastoupení u kontrol ze strany státních kontrolních úřadů. A o to přece jde.

Tímto úspěšnému obchodníkovi franšízové pobočky EXTÉRIA MARKET moc gratulujeme a přejeme mu v jeho novém voze bezpečné kilometry na cestách a spoustu dalších spokojených klientů. Tím však soutěž zdaleka nekončí. I nadále mohou všichni obchodníci franšízových poboček soutěžit o tyto skvělé ceny. Tak kdo si odměnu vyzvedne příště?

Franšízantem můžete být i vy

Staňte se součástí úspěšného a stabilního konceptu v oblasti BOZP a PO. Pokud vás baví obchod a práce s lidmi, jste tou pravou posilou do našeho týmu. Pro více informací kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a rozjeďte své podnikání s námi ve velkém.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt