Společnost EXTÉRIA investuje do vzdělání svých zaměstnanců

První zářijový den byl ve znamení vzdělání nejen pro všechny studenty základních a středních škol, ale také pro nové obchodní manažery společnosti EXTÉRIA. Na franšízové centrále EXTÉRIA MARKET totiž proběhlo školení nových obchodníků, kteří získali potřebné znalosti o službách z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které EXTÉRIA MARKET svým klientům nabízí.

Školení naučí obchodní manažery nejen jak správně vystupovat a jednat s klientem, ale také jak vyhovět jeho specifickým požadavkům a sestavit mu tak nabídku služeb přesně podle jeho potřeb. Díky tomu budou proškolení obchodníci schopni informovat svého klienta o veškerých zákonných povinnostech BOZP a PO, které se vztahují konkrétně k jeho podnikání. Klient se tak problematikou bezpečnosti práce a požární ochrany nemusí vůbec zabývat.

Tím však služby obchodních manažerů zdaleka nekončí. Obchodníci EXTÉRIA MARKETU také informují svého klienta o možné kontrole, kdo ji provádí a jaké mu hrozí sankce v případě nedodržení nebo porušení bezpečnostních předpisů. Díky své profesionalitě a odbornosti dokážou obchodníci svému klientovi kdykoliv poradit a vyjít mu vstříc.

Školení nemá přidanou hodnotu jen pro začínající obchodníky, ale také pro samotnou franšízovou pobočku. Majiteli franšízy totiž odpadne spousta starostí se školením jeho zaměstnanců. Díky tomu může svůj čas využít k činnostem, kterým se potřebuje plně věnovat.

Chcete mít i vy svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud máte obchodního ducha a hledáte smysl v podnikání, ve kterém se chcete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte svou příležitost!

Kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a my vám poradíme, jak s podnikáním začít.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt