Odměna pro nejlepší obchodníky EXTÉRIA MARKET

Centrála opět jako v minulých měsících rozdávala nejúspěšnějším obchodníkům sítě EXTÉRIA MARKET Škody Octavie k užívání. Mezi obchodníky je to oblíbená motivační odměna, o kterou rádi soutěží.

Ani letní měsíce tak nejsou výjimkou a obchodníky o odměnu v podobě vozidla Škoda Octavia k užívání ZDARMA neochudíme.

Obchodníci z EXTÉRIA MARKETU v Opavě opět potvrdili, jakým jsou přínosem především pro své klienty, kterým dennodenně zajišťují bezproblémové a kvalitní provedení služeb BOZP a PO v jejich provozovnách. Právě v současné době, kdy se zvyšují také počty kontrol ze stran státních kontrolních úřadů, klienti ocení, že se mají vždy na koho obrátit. Mají pak navíc na kontrolu vše připraveno a nemusí se ničeho obávat.

Motivační soutěž o vozidla i nadále pokračuje. Může se jí tedy i v následujících měsících zúčastnit každý obchodník franšízy EXTÉRIA MARKET, záleží tak jen na Vás, zda v něm budete jezdit právě Vy!

Nebaví Vás zaměstnání? Nemáte kam růst? Případně chcete mít něco svého? Postavte se na vlastní nohy a začněte podnikat s námi! 

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Pokud chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít svou pobočku EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt