Obchodní manažer EXTÉRIA MARKETU: „Obchod mě vždycky bavil.“

Zajímá nás, jak si vedou naši obchodníci EXTÉRIA MARKETŮ, kteří se podílejí na dobrém jménu společnosti a šíří ho dál. Tentokrát je v našem hledáčku obchodník z Jihlavy. Jaké byly jeho kariérní začátky a co ho na jeho práci baví nejvíce?

1. Jak jste se k obchodování vlastně dostal? Měl jste vždycky obchodního ducha nebo jste se k obchodování dopracoval až postupem času?

K podnikání v obchodě jsem se dostal přes svou známou kolegyni. Jinak co se týče samotného obchodu, tak ten mě moc baví, už dlouhé roky se mu věnuju.

2. Co vás na práci obchodního manažera baví nejvíce?

Nejvíce mě baví komunikace s lidmi a hlavně to, že jim mohu nabídnout produkt, který je pro ně doslova nepostradatelný a v podnikání jim pomůže.

3. Je něco, co vás na vaší práci štve?

Když tak nad tím přemýšlím, tak snad jen to, že klienti někdy nemohou pochopit, že mít zajištěnou BOZP a PO prostě musí. Není to něco, co jsme si my vymysleli. Je to zákonem daná povinnost.

4. Dokázal byste shrnout nejčastější chyby, kterých se vaši klienti v oblasti BOZP dopouštějí?

Nejčastěji se u svých klientů setkávám s tím, že nemají zpracovanou kompletní dokumentaci nebo její část. Takže mají buď pouze BOZP nebo PO, což je samozřejmě špatně, protože je nutné, aby měli obojí.

5. Co byste doporučil začínajícím obchodníkům nebo lidem, kteří zvažují nastartovat svou kariéru ve stejné branži?

Určitě bych jim doporučil, ať se nevzdávají a ať se o problematice BOZP a PO zajímají a jsou připraveni, protože klienti mají většinou hodně otázek.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt