Nová auta pro techniky BOZP a PO

Síť Extéria Market se stále rozšiřuje a s ní i počet našich techniků. Pro přicházející posily do našeho týmu jsme pořídili nová auta Renault Clio, která jim umožní rychlé a pohodlné přesuny mezi klienty.

Technici BOZP a PO jsou u nás stále na cestách za klienty, u kterých provádí prověrky nebo se účastní nahlášených inspekcí. Proto je auto důležitou výbavou každého technika Extérie. Dbáme na to, aby měl každý technik své auto, za které bude zodpovědný. Zároveň jej může používat i pro své soukromé účely. O všechny praktické věci se postará Extéria, technik se tedy o nic dalšího nestará a pouze jezdí.

Přečtěte si také: Franšízanti nám umožňují růst.

Jak vypadá den technika?

Každý technik má v informačním systému BOZPIS naplánované schůzky a klienty na měsíc dopředu. Může si tak pohodlně rozvrhnout svou práci a čas. Všechny podklady a administrativu mu předem přichystá asistentka, takže se věnuje pouze své práci v rámci kontrol, školení a prověrek pracoviště u klienta.

Na prověrce či předkontrole technik pečlivě projde všechny důležité věci týkající se bezpečnosti práce, tedy dokumentaci a pracoviště. Všechny případné závady zapíše do předem připraveného checklistu, dle kterého se následně připraví nabídka pro možná řešení těchto problémů.

Po zaučení může technik zastupovat klienta u nahlášených kontrol OIP, HZS či KHS.

Přečtěte si také: Z technika na vedoucího technického oddělení. Pan Denis je příkladem, jak lze s Extérií růst!

Zaujala vás práce v oboru BOZP a PO? Přidejte se k nám!

Zaujala Vás práce u nás? Ocenil/a byste předání know-how a neustálou oporu ze strany zaměstnavatele? Zaujaly vás benefity, které Extéria nabízí?

Ozvěte se nám na e-mail personalni@exteria.cz a přiložte zde svůj životopis.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt