Obchodník měsíce sítě EXTÉRIA MARKET převzal Škodu Octavii!

Škoda Octavia jako motivační odměna pro obchodníky franšízy EXTÉRIA MARKET byla předána nejlepšímu obchodníkovi sítě za měsíc březen 2020.

Nejlepším obchodníkem měsíce března 2020 celé franchisové sítě EXTÉRIA MARKET se stal pan Jiří Jurča, který působí v EXTÉRIA MARKETU v Opavě. Pan Jiří Jurča i v období koronavirové krize dokázal, jak je pro malé a střední podnikatele důležitá podpora, rady, jak se chovat ve firmách, a to ještě více než v dobách klidu bez pandemie. Proto nyní za svou skvělou březnovou práci od centrály EXTÉRIA slavnostně převzal odměnu v podobě Škody Octavia ZDARMA k užívání.

Věříme, že se bude panu Jurčovi krásně a bezpečně jezdit, a i nadále úspěšně dařit, aby mohl ještě více pomáhat firemním klientům s vyřešením veškerých komplexních služeb v rámci zákonných povinností bezpečnosti práce, hygieny a požární ochrany.

Této soutěže o vozidla Škoda Octavia se může i v následujících měsících zúčastnit každý obchodník franšízy EXTÉRIA MARKET, záleží tak jen na Vás, zda v ní budete jezdit právě Vy.

Neváhej a staň se obchodníkem či majitelem vlastní pobočky EXTÉRIA MARKET, zapoj se do soutěže a získej odměnu Škoda Octavia!! Auto zdarma k užívání každý měsíc!!

Kontaktujte naše personální oddělení na mail: personalni@exteria.cz.

Chcete i Vy mít svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě? Jak začít podnikat s franšízou a získat výhody v podnikání?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt