Nejlepší obchodníci Extéria Market měsíce převzali Škody Octavie!

Nejlepším obchodníkům uplynulého měsíce celé franchisové sítě EXTÉRIA MARKET byly předány dvě vozidla Škoda Octavia. Splnili si tak odměnu v rámci motivační soutěže vyhlášené centrálou sítě EXTÉRIA, kdy každý měsíc centrála odměňuje ty nejlepší z řad obchodníků v podobě vozidla Škoda Octavia ZDARMA k užívání.

Tito nejúspěšnější obchodníci měsíce dokázali, že i v současné nelehké koronavirové situaci je pro klienty z řad podnikatelů velmi důležitá podpora a opora silného partnera, na kterého se mohou spolehnout nejen v oblasti zákonných povinností bezpečnosti práce, ale také v oblasti dodržování hygienických předpisů na pracovišti a zmírnění dopadů pandemie Covid-19 na firmy a jejich zaměstnance. A takovýmto partnerem síť EXTÉRIA je!

Centrála sítě EXTÉRIA tak přeje svým obchodníkům měsíce co nejvíce bezpečně najetých kilometrů a mnoho úspěchů do dalších měsíců, kdy tato motivační soutěž i nadále pokračuje. Může se jí tedy i v následujících měsících zúčastnit každý obchodník franšízy EXTÉRIA MARKET, záleží tak jen na Vás, zda v ní budete jezdit právě Vy!

Neváhejte a staňte se obchodníkem či majitelem vlastní pobočky EXTÉRIA MARKET, zapojte se do soutěže a získejte odměnu Škoda Octavia!! Auto zdarma k užívání každý měsíc!!

Zajímá vás, jak můžete lépe a efektivněji podnikat? Nebaví Vás zaměstnání? Chcete něco svého?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Pokud chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít svou pobočku EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt