EXTÉRIA si váží svých spolupracovníků, které pravidelně odměňuje

Ani tento měsíc centrála v Ostravě nezapomněla na soutěž, v rámci které pravidelně odměňuje nejlepšího obchodníka pobočky EXTÉRIA MARKETU. Všichni obchodní manažeři totiž mohou každý měsíc soutěžit o užívání auta Škoda Octavia, a to po celý měsíc ZDARMA. Společnost tím vyjadřuje poděkování obchodníkům za jejich kvalitní služby v oblasti BOZP a PO a profesionální přístup, který svým klientům poskytují.

Odměnu za nejlepšího obchodního manažera si pro tento měsíc převzal úspěšný obchodník z pobočky EXTÉRIA MARKETU v Praze 9. Je tak živoucím důkazem toho, že když člověk dělá práci, která ho baví a naplňuje, výsledky se brzy dostaví. Třeba ve formě služebního auta nebo tankovací karty v různých hodnotách, o které mohou obchodní manažeři soutěžit.

Pravidelným předáváním cen tak společnost EXTÉRIA dokazuje, že v jejich řadách pracují jen opravdu kvalifikovaní lidé v oblasti BOZP a PO, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Jsou to právě totiž obchodní manažeři, na které se klienti obracejí ohledně bezpečnosti práce a požární ochrany jako první. Navíc v případě kontroly státních kontrolních úřadů jsou klienti plně zastupováni specialisty společnosti EXTÉRIA, čímž jim odpadají veškeré starosti.

My oceněnému obchodníkovi franšízové pobočky EXTÉRIA MARKETU moc gratulujeme a přejeme bezpečnou jízdu v novém voze a mnoho dalších spokojených klientů. A pozor. Soutěž o obchodníka měsíce i nadále pokračuje. Účastnit se ji mohou obchodníci všech poboček EXTÉRIA MARKETŮ, kteří tak mohou soutěžit o skvělé ceny.

Nebaví vás zaměstnání? Nemáte kam růst? Postavte se na vlastní nohy a začněte podnikat s námi!   

Franšízantem můžete být i vy. Pokud vás baví obchod a práce s lidmi, je pro vás franšíza tou správnou volbou. Pro více informací kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt