Díky školení zaměstnanců se rozvíjí také celá firma EXTÉRIA

Měsíc listopad se u společnosti EXTÉRIA nesl ve znamení školení, vzdělávání a profesního růstu. Tentokrát přišly na řadu asistentky jednotlivých poboček EXTÉRIA MARKETŮ, které klienti najdou po celém Česku.

Na co se workshop zaměřil?          

V úvodu školení se účastníci zaměřili na trénink hovorů a konkrétní modelové situace. Asistentky si tak přímo v praxi mohly vyzkoušet různé techniky, jak s klientem správně komunikovat. Seznámily se také s nejrůznějšími námitkami klientů a způsoby, jak na ně adekvátně reagovat. V rámci školení se probíraly také nejčastější dotazy klientů a pozornosti neunikly ani legislativní novinky v oblasti BOZP a PO.

Práce asistentek na pobočkách EXTÉRIA MARKETŮ není jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Jelikož jsou asistentky denně v kontaktu se spoustou obchodníků a klientů, využívají informační systém zvaný BOZPIS, který jim jejich práci značně usnadňuje. Školení se proto zaměřilo také na práci s informačním systémem, aby s ním asistentky pracovaly efektivně a využívaly ho tak na maximum.

Individuální vzdělávání

Druhá polovina workshopu byla zacílena na individuální práci školitele s každou asistentkou jednotlivě. Následovalo vyhodnocení jejich kooperace a doplnění různých postřehů, tipů a rad, na čem je potřeba ještě zapracovat. Nedílnou součástí každého školení je také motivace zaměstnanců, která je pro jejich produktivitu zcela zásadní. Nechyběla proto ani na tomto workshopu, kde jí školitel věnoval určitý čas.

K čemu je školení vlastně dobré?

Školení asistentkám umožňuje osvojit si nové dovednosti, zaměřit se na své slabé stránky a zároveň neustále rozvíjet ty silné. Navíc povědomí o aktualitách z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které na školení získají, jim umožňuje být neustále v obraze a dělat tak svou práci na sto procent. Díky tomu pak může společnost EXTÉRIA ručit za své zaměstnance a jejich kvalitně odvedenou práci.

Chcete se stát partnerem franšízové sítě EXTÉRIA MARKETŮ?

Baví vás obchod, v podnikání vidíte smysl a chcete se podílet na budování stabilní a úspěšné značky? Přidejte se k nám. Staňte se majitelem franšízové pobočky EXTÉRIA MARKETU ve vašem městě nebo obchodníkem již zavedeného EXTÉRIA MARKETU.

Pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt