Díky pravidelným školením EXTÉRIE poskytují obchodní manažeři svým klientům prvotřídní služby

Komu se nelení, tomu se zelení. I těmito slovy by se dalo popsat fungování franšízového konceptu EXTÉRIA MARKET, který se rozrůstá do dalších poboček po celé České republice.

Firma si totiž moc dobře uvědomuje, že fungování a expanze franšízových poboček do dalších měst stojí na kvalitních zaměstnancích a jejich snaze na sobě neustále pracovat. Proto ani centrála nezahálí a neustále vzdělává své zaměstnance. Třeba formou pravidelných školení v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, která pořádá pro nové obchodníky vždy na začátku měsíce. 

Jak se naučit správně komunikovat s klientem, jak vyhovět jeho potřebám a specifickým požadavkům nebo jak reagovat na nenadálé situace a umět z nich vytěžit maximum. Tohle všechno se noví obchodní manažeři dozví právě na vstupním školení ostravské centrály. A to není vše. Vedení společnosti obchodníkům předává také užitečné informace, rady a tipy v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Díky tomu dokáže obchodník sestavit svému klientovi nabídku služeb přesně na míru jeho podnikání. Ten se tak zásadami bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nemusí vůbec zabývat.

Školení nových obchodních manažerů nemá přínos pouze pro obchodníky, ale také pro samotnou franšízovou pobočku, pod kterou spadají. Majitel pobočky si totiž nemusí lámat hlavu se školením svých nováčků, vše za něj zařídí centrála společnosti. Může se tak spolehnout na to, že jeho zaměstnanci budou řádně proškoleni a on se tak může plně soustředit na chod své pobočky.  

Chcete mít i vy svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Franšízantem můžete být i vy, pokud máte obchodního ducha a hledáte smysl v podnikání, ve kterém se chcete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve vašem městě, využijte svou příležitost!

Kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a my vám poradíme, jak s podnikáním začít.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt