Zaměstnancem měsíce je tentokrát inspektor Jakub!

V Extérii si vážíme práce našich zaměstnanců, a proto také pořádáme pravidelné měsíční soutěže, abychom je neustále motivovali. V Extérii lze na odměny dosáhnout různými způsoby. Ať už plněním cílů a dosažením na prémie, nebo vytrvalou pílí a snahou, díky které se můžete stát zaměstnancem měsíce.

Wellness pobyty i poukázky

Technici a obchodníci mohou každé 3 měsíce dosáhnout na odměnu v podobě wellness víkendu, kde si se svými partnery dopřejí zasloužený odpočinek a vyčistí si hlavu.

Zároveň každý měsíc vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kterým se může stát úplně kdokoliv ve firmě. Kritéria nejsou pevně daná, důležitá je vaše energie a snaha posouvat nejen sebe, ale i společnost dopředu.

Přečtěte si také: Sázíme na nové postupy i investice do školení.

Důvěra a spokojenost je pro nás klíčová

V květnu získal ocenění zaměstnance měsíce náš inspektor Jakub. Jakub je zkušený a znalý v oblasti BOZP a PO a rád vám poradí na prověrkách i školeních. Navíc je ale také velmi komunikativní a rozvíjí vztah se svými klienty přesně tak, jak je v Extérii naším cílem. Důvěra a spokojenost našich klientů je pro nás klíčová, a díky Jakubovi tuto vizi můžeme naplňovat. Kromě certifikátu dostal od Extérie také poukázku do obchodního centra, ve kterém si může udělat radost přesně tím, čím bude chtít.

Přečtěte si také: Z technika na vedoucího technického oddělení. Pan Denis je příkladem, jak lze s Extérií růst!

Pořádáním soutěží a rozdáváním cen se firma EXTÉRIA snaží své spolupracovníky neustále motivovat. Také potřeba je náležitě odměnit za skvěle vykonanou práci, díky které se stále posouváme dopředu. Ve výsledku je tak spokojena nejen centrála, ale především klienti, kteří si pochvalují naše předkontroly, zastoupení u samotných kontrol, ale i školení.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt