Technik / technička BOZP, PO a OŽPCelá ČR

V případě nahlášené kontroly u Tvého klienta v regionu provedeš zastoupení klienta u kontroly OIP, HZS, KHS, společně se zkušeným odborníkem bezpečákem OZO z centrály. Hledáme také absolventy SŠ a VŠ na prestižní práci Technik/čka BOZP a PO.

Výhody práce v Extérii

Jak to u nás funguje a s čím můžete počítat

 • U nás se za 1 rok naučíš 10x více než u většiny jiných zaměstnavatelů

  Zajišťujeme komplexní outsourcing BOZP a PO ve všech oborech a odvětvích na trhu. Máme zkušený tým bezpečáků, kteří Ti pomohou se vše naučit.

 • Tvoje odměna roste, dle tvých pracovních výsledků

  Fixní mzda je jen základ k tomu získáš odměny a 13. plat. Pokud máš chuť a tah na bránu budeš mít královskou mzdu.

 • Práce z domu Home Office – flexibilní pracovní doba

  Za klienty vyjíždíš přímo z domu a neztrácíš čas dojížděním do kanceláře (plně vybavený home office) Buď jste u klientů nebo doma. Důležité jsou výsledky.

 • Služební auto i pro soukromé účely a Soutěže

  Firemní vozidlo můžeš používat pro soukromé účely, nestaráš se a jezdíš. Vážíme si každého a proto máme i pro Tebe soutěž o wellness víkend pro 2 osoby a další bonusové odměny za dobře a kvalitně odvedenou práci.

 • Benefity

  Volitelné benefity jako jsou stravenkové karty, Multisport karty, příspěvek na penzijní připojištění.

 • Kariérní růst

  Máš rád výzvy? Chceš se odborně i manažersky posouvat a růst? Můžete se naučit oblast životního prostředí nebo naopak BOZP a PO. Můžeš se posunout ze specialisty na inspektora, vedoucího oddělení atd. Můžeš růst na manažerskou pozici. U nás není nic nemožné záleží jen na Tobě. S námi můžeš růst.

 • Hledáme absolventy SŠ a VŠ

  U Extérie získáš odbornost, praxi ve všech oborech i kariéru. Naučíme Tě vše potřebné pro Váš profesní kariérní růst v BOZP a požární ochraně

Jak vypadá tvůj den technika v Extérii

 1. Školení zaměstnanců a kontrola pracoviště pro BOZP a PO1

  V kalendáři informačním systému BOZPIS máš na měsíc naplánované klienty, kde provedeš úkony v oblasti BOZP a PO, může to být firma s různým zaměřením, úřad nebo škola, zdravotnické zařízení, obchodní centra, atd. Podklady Ti zpracuje asistentka a tím neztrácíš čas s administrativou.

 2. Vyhotovíš
  zápis
  2

  Podle výsledků z prověrky BOZP a PO (checklist) připravíš nabídku na odstranění závad v informačním systému BOZPIS. Vše uložíš ke kartě klienta. Tím Tvá práce končí.
  O zbytek se postará centrála.

 3. Nahlášená
  kontrola
  3

  V případě nahlášené kontroly u Tvého klienta v regionu provedeš zastoupení klienta u kontroly OIP, HZS, KHS, společně se zkušeným odborníkem, bezpečákem OZO z centrály.

S Extérií získáš jistotu práce
a zázemí zavedené společnosti.

Připoj se do týmu a zašli životopis

  Zašli nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

  Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt