Na půdě Extérie proběhl workshop na téma obchodu a dosahování cílů

Extéria Market se stále vyvíjí a my se snažíme neustále hledat nové cesty. Je pro nás prioritou vzdělávat nejen sebe, ale i všechny vedoucí oddělení, obchodníky i manažery. Právě díky školení a workshopům se stále posouváme dál a učíme se novým přístupům nejen k obchodu, ale i fungování v naší firmě. Na co se tento workshop zaměřil tentokrát?

Nové cesty a náhledy

Tentokrát proběhlo na půdě Extérie školení o strategiích, poznání zákazníka a toho, jak dosáhnout našich očekávání. Školení nám poskytl Filip z Každý prodává. Ukázal nám, jak probíhá hledání nových přístupů a jakým směrem se můžeme vydat, abychom navýšili naše výsledky.

Hledání smyslu v obchodování

Pro podnikání i obchod je potřeba vášeň a zapálení. Musíme v tom, co děláme vidět smysl. V bezpečnosti práce je hledání smyslu jednodušší než kde jinde, protože pomáháme našim klientům nejen vyhnout se sankcím a pokutám ze strany inspekce, ale především ochránit je před úrazy zaměstnanců. Neprodáváme jen nějaký produkt, ale komplexní službu, kterou ze zákona potřebuje každý živnostník i velké firmy.

Přečtěte si také: Neustále na sobě pracuji, říká country manažerka EXTÉRIA MARKET

Obchodní schůzky a správná komunikace

Dobrý obchodník musí vědět, jak by měla vypadat obchodní schůzka, jak je na ní nutné komunikovat a čeho přesně chce dosáhnout. Právě v Extérii dbáme na správnou komunikaci a snažíme se našim klientům i potenciálním klientům dopodrobna vysvětlit, proč musí mít bezpečnost práce na pracovišti zařízenou.

Dalším tématem školení bylo správné vedení týmu, jak být leaderem, který motivuje a ukazuje cíle, kterých je potřeba dosáhnout.

Rozhodně se nejednalo o poslední workshop na naší centrále, chceme se totiž stále učit novým věcem a ukazovat je i svým obchodníkům a leaderům.

Zaujala vás práce v oboru BOZP a PO? Přidejte se k nám!

Zaujala Vás práce u nás? Ocenil/a byste předání know-how a neustálou oporu ze strany zaměstnavatele? Hledáme obchodníky i manažery obchodních týmů do našeho týmu. Neváhejte a přidejte se k jedničce na trhu v oblasti BOZP a PO.

Ozvěte se nám na e-mail personalni@exteria.cz a přiložte zde svůj životopis.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt