Na centrále proběhlo školení nových obchodních manažerů!

V EXTÉRII rozšiřujeme pole působnosti a brzy budeme otevírat nové franšízy EXTÉRIA MARKET. Jsme proto rádi, že jsme na naší centrále mohli přivítat a zaškolit nové obchodní manažery, kteří budou pravou rukou našich franšízantů. Jak takové školení u nás vypadá a co vše od našich obchodníků očekáváme?

Hodnoty EXTÉRIA MARKET

Na začátku školení seznámíme obchodní manažery se značkou EXTÉRIA. Jaké jsou naše hodnoty, postupy a co vlastně nabízíme. BOZP a PO je široká oblast, ale lpíme na tom, aby naši obchodníci dobře věděli, co zákazníkům nabízejí a prodávají.

Přečtěte si také: Co vám můžeme v EXTÉRIA MARKET nabídnout?

Není školení jako školení

Díky našim dlouholetým zkušenostem vedeme naše školení co nejvíce prakticky. Ukazujeme si tedy příklady přímo z terénu a nejčastější chyby v rámci BOZP na pracovištích. Celé setkání probíhá v přátelském duchu, protože chceme, abychom se v týmu všichni cítili dobře a nebáli se komunikovat. Naše country manažerka Ing. Beata Anna Filipí na školení předává obchodníkům především rady, které plynou z jejích zkušeností a praxe.

Dále s obchodníky řešíme to, kdo všechno jsou naši (potenciální) klienti a jak s nimi správně mluvit a vysvětlit jim, proč je oblast BOZP tak důležitá.

Přečtěte si také: Kdo všechno jsou klienti EXTÉRIE?

Co u nás obchodní manažer dělá?

Obchodní manažer zastupuje obchodní oddělení a jako první přichází do osobního kontaktu s klientem. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu pomoci, což také zdůrazňujeme na školeních. Úkolem našich manažerů je tedy seznámit klienta s našimi produkty a informovat ho o povinnosti zřízení a dodržování BOZP a PO. Následně klient dostane nabídku ušitou na míru pro jeho konkrétní potřeby.

Máte chuť pracovat v oboru zabezpečování BOZP a PO malým a středním firmám a rád/a byste se přidal/a k nám? Pokud máte ambice na to, s námi obchodovat či podnikat, neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt