EXTÉRIA odměňuje své techniky BOZP a PO

Společnost Extéria  odměňuje pravidelně nejen obchodníky, ale také nejlepší techniky BOZP a POTechnici BOZP a PO s nejlepšími pracovními výsledky mohou každé 3 měsíce jezdit na wellness víkendy v rámci luxusních hotelů v České republice a mít i s partnery zasloužený odpočinek plný relaxace.

Nejinak tomu bylo i v rámci druhého kvartálu letošního roku, kdy jsme těmto nejlepším technikům centrály Extéria slavnostně předali vouchery na wellness relaxační víkendy pro 2 osoby do luxusních hotelů v Praze či například v Beskydech.

Gratulujeme a věříme, že si všichni ocenění pobyt užijí na maximum a i nadále si budou všichni plnit odměny, které pro ně připravila centrála společnosti EXTÉRIA. Již je nanovo v plném proudu další kvartál, ve kterém mají opět všichni technici BOZP a PO za dobrou práci odpočinkový zážitek  na dosah ruky!

Zaměstnání i podnikání pod značkou EXTÉRIA MARKET se vyplácí a získáte spoustu odměn.

Zajímá vás, jak můžete lépe a efektivněji podnikat?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

    Zašlete nám svůj životopis, rádi se setkáme osobně.

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt